Martesa e Luizit me Kiaren ishte e organizuar nga produksioni,jashte shtepisë ndodhi një dasmë e vërtetë u martua edhe Megi,vajza e Jozefina Topallit


Në shtëpinë e Big Brother Vip, Luizi dhe Kiara po martohen. Ndërkohë që brenda po zhvillohet një dasme për lojë, jashte shtepisë po ndodh një dasmë e vërtetë.

Burime për dritare.net bëjnë me dije se sot kurorezon dashurinë edhe vajza e Jozefina Topallit, Megi, ish-partnerja e Luizit.Megi po martohet me Angjelin Serreqi, i cili drejton një biznes IT.

Megi dhe Angjelin tashmë kanë krijuar familjen e tyre dhe kanë fëmijë. Dritare.net i uron çiftit jetë të lumtur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *