Kejvina Kthella, a eshte modelja me “bombë” ne trojet shqiptare?!


Modelja e njohur nga Shqiperia, Kejvina Kthella ka bere paraqitjen e radhes ne rrjetet sociale.

E veshur me nje fustan te zi, te shkurter, ajo duket ne top forme, shkruan Raporto24.

 

 

Jane linjat e trupit te saj, ato te marrin gjithe vemendjen ne kete poze.

Kejvina, bukur shpesh tregon me shume se qe duhet, dhe kete e bene me shume qejf.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *