Shoqja e ngushtë e Kiarës reagon pas ker cenimit te Oltes qe di gjera per Kiaren: Si ka mundesi qe Olta di dicka qe


Ditë tensionesh sot brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Shoqja e ngushtë e Kiara Titos, Liesa Haxhiasllani, ka reaguar pas deklaratave kërc nuese të Olta Gixharit, e cila tha se “di shumë gjëra për Kiarën.”

Liesa ka ndarë në Instastory postimin për deklaratën e Oltës, krahas së cilit shkruan: “Çfarë di Olta që s’e dikam unë?”

“Big Brother VIP” është rikthyer te of ndimet, gjuha s ksiste, b llizuese, of nduese dhe kërc nuese. Edhe pse u paralajmëruar se do humbisnin nga 2 mijë euro për secilin prej tyre, duket se VIP-at këtë vit janë në garë se kush of ndon më shumë dhe jo për 100 mijë euro.

Një d bat mes Oltës dhe Luizit ka kaluar çdo kufi ditën e sotme. Ata kanë përfshirë jo vetëm jetën jashtë shtëpisë, por edhe njerëz të tjerë.

Olta mes të tjerash ka “kërc nuar” se di shumë gjëra për Kiarën dhe Efin duke u shprehur se Tirana është e vogël dhe se me informacionet që ka mund t’i nxjerrë nga formati.

“Do i nxjerr të gjitha gjërat që di për Kiarën. Tirana është e vogël. Kam arsenal, di gjëra plot. Do i rreshtoj të gjitha për Kiarën, e di sa shumë di? Avash-avash”-tha Olta për moderatoren.

Ndërsa për Efin u shpreh: “Edhe asaj tjetrës Efit i kam gjëra, që ajo nuk e ka idenë që unë i di. Atë po të dua, me një fjali e nxjerr jashtë.”Në fakt “Big Brother” nuk ndërtohet mbi informacionet që banorët mund të kenë për njëri-tjetrin, por presim të dëgjojmë se çfarë di Olta, nëse do vendosë që t’i thojë…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *