Eni BBV “pla së BO MBËN ” : E vërteta e sëm undjes të Luiz Ejllit, ja pse u martua me Kiarën’ (Video)


Historia e sëm ndjes së rrallë të Luiz Ejllit ka prekur çdo shqiptar. Disa zgjodhën të mos e besojnë, por shumica qëndruan krahë Luizit dhe vazhdojnë ende ta mbështesin.
Luizi në fillim pohoi se vu an nga nje s mundje e rëndë e mëpas e mohoi. Ndërsa analizat lanë pikëpyetje te shumë ndjekës.

Por si qëndron e vërteta? A vuan Luiz Ejlli nga një s mundje e rëndë?
Përgjigjen e kësaj pyetje e dha ish-konkurenti i Big Brother VIP, modeli Eni Tare, i cili ka qenë së fundmi i ftuar përballë moderatores Ester Bylyku, ne emisionin ‘Glamour Zone’.

‘Luizi nuk është s murë. Unë kam qëndruar shumë ditë pranë tij dhe nuk kam parë asnjë shenjë të ndonjë s mundje. Fatmirësisht ai është shëndosh e mirë’ u shpreh Eni.
Në vijim modeli tha se momenti kur Luizi foli për sëm ndjen i doli nga kontrolli dhe l ndoi Kiarën.Ndër të tjera në intervistë, Eni zbuloi për herë të parë nese mes Kiarës dhe Luizit ka dashuri apo po luhet lojë.
Për të zbuluar gjithçka, ndiqni intervistën e plotë në videon e mëposhtme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *