Nuk do ta besoni dot kush do hyjë sonte në BBV, fenomeni i rrjeteve sociale! Njihet për jetën e luksit


Sonte do të jetë spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.Luizi, Efi dhe Xhonatan janë banorët e nominuar dhe njëri nga ta e lë garën duke hequr përfundimisht dorë nga çmimi i madh, shkruan nzoom.biz.

Por, në këtë Reality Show do të ketë edhe hyrje të reja. n’ZOOM ka siguruar informacionin që lojës i bashkohet fenomeni i rrjeteve sociale Dijonis Biba i cili njihet për videot e ndryshme në TikTok.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *