“Unë e lë burrin për Luizin”, qytetarja habit me deklaratën


Padyshim që prej një muaji kryetema në Kosovë e Shqipëri është Big Brother Vip Albania dhe personazhet aty.

Vlen të theksohet se banori më i përfolur është Luiz Ejlli.

Pavarësisht faktit se është në nominim pothuajse çdo javë, dalja e tij nga Big Brother Vip nuk realizohet asnjëherë për shkak të mbështetjes që ai ka jashtë.Në një video të publikuar në Tik Tok shihet një grua e cila thotë me shaka se ” e lë edhe burrin për Luizin, ai është dashuri”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *