Kiara në gjendje të keqe, refuzon të komentojë ngjarjet e shtëpisë


Spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’ ka nisur me provën e javës.

Po diskutohet tema e Maestros, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për urinimin e tij dhe të Luizit, moment ky që e acaroi Valbona Memën.

Por, edhe Kiara Tito u mërzit me këtë gjest të djemve dhe Arbana e pyeti për mendimin e saj dhe ajo refuzoi të flas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *