‘Para hienave, vijnë Luanët’, Efi ka një mesazh 1 ditë pas largimit nga BBV


Efi ka bërë sot postimin e parë në Instagram pas daljes nga shtëpia e famshme.

Duke postuar disa foto nga nata e mbrëmshme, ajo ka dhënë një mesazh të fortë për publikun dhe fansat.

“ME KOKËN LARTË DHE BUZËQESHJE NË FYTYRË. Keshtu nisi ky udhetim per mua dhe keshtu perfundoi. Faleminderit te gjitheve per mesazhet tuaja te perzemerta dhe per mbeshtetjen qe keni treguar. Kjo per mua ishte nje eksperience qe nuk do e harroj kurre.

Hyra ne Big Brother per te treguar nje ane tjeter timen, qe ju te me shifnit mua 24/24ore pa asnje lloj filtri, per te njohur ate Efin qe perballe cdo gjeje, vendos te qendroj e drejte, zgjedh mos te heshti perball padrejtesive dhe qe nuk ben kompromisa per karakterin dhe dinjitetin e saj. Para lojes, vjen humanizmi. Para hipokrizise, vjen e verteta. Para hienave, vijne luanët”, shkruan Efi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *