Efi poston mesazhin e saj: rreth 16.000 komente në pak orë, nuk mungojnë edhe VIP-at Shqiptarë


Efi ka bërë postimin e parë në Instagram pas daljes nga shtëpia e famshme. Duke postuar disa foto, ajo ka dhënë një mesazh të fortë për publikun dhe fansat e saj.

Të shumta mesazhet nga fansat por edhe nga VIP-at Shqiptarë e Kosovarë. Rreth 16.000 mijë mesazhe mbështetëse që e urojnë e përgëzojnë për lojën e saj. Shikoni disa prej tyre në foton më poshtë.

“ME KOKËN LARTË DHE BUZËQESHJE NË FYTYRË. Keshtu nisi ky udhetim per mua dhe keshtu perfundoi.

Faleminderit te gjitheve per mesazhet tuaja te perzemerta dhe per mbeshtetjen qe keni treguar. Kjo per mua ishte nje eksperience qe nuk do e harroj kurre.

Hyra ne Big Brother per te treguar nje ane tjeter timen, qe ju te me shifnit mua 24/24ore pa asnje lloj filtri, per te njohur ate Efin qe perballe cdo gjeje vendos te qendroje e drejte Para lojes, vjen humanizmi. Para hipokrizise, vjen e verteta. Para hienave, vijne luanët“, shkruan Efi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *