Kiara dhe Luizi planifikojnë të nisin fëmijë, Olta: E nisni këtu, të heqin kamerat…(VIDEO)


Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po përjetojnë romancën e bukur brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Moderatorja ka hedhur idenë për bashkëjetesës dhe më pas martesa. Ndërsa këngëtari ka folur edhe për planet për të pasur fëmijë së shpejti.

Gjatë një bashkëbisedimi me aktoren Olta Gixhari, kjo e fundit iu thotë ta nisin tani gjatë kohës që janë në shtëpi.

Pjesë nga biseda:

Luizi: S’do pres të vijë natyrshëm (qeshin)

Olta: Pse nuk e nisni këtu ju? Ka vend, të heqin kamerat

Luizi: Kur tani apo nesër?

Kiara: Çfarë thua o Olta.

Olta: Shumë bukur do të ishte.

Luizi: S’ka nevojë t’i heqin kamerat ata, nuk bëhet fjalë.

Kiara: Kurrë, edhe sikur të thoshin nesër mbaron jeta jote, se bëj kurrë atë gjë.

Olta: Me burrin tënd je.

Luiz: S’ka lidhje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *