Pasi që Luizi ia morri Kiaren, Butrint Imeri në gjendje jo të mirë shëndetësore


Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun Butrint Imeri, këto ditë ishte shumë aktiv me mbrëmje muzikore.

Por, Butrinti, në rrjetin social Instagram, ka postuar një foto ku nuk duket në gejndje të mirë shëndetësore.

Ai shihet duke marrë një infuzion.

Ky postim shqetësoi ndjekësit e tij, dhe Butrintit i urojmë shërim të shpejt.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *