Grupi i Oltës merr fund, vjen akuza e fortë: Dea është fajtorja, ajo e mori më qafë Amosin


Largimi i Amosit e mërziti shumë Oltën, e cila kishte krijuar miqësi me aktorin duke qenë se njiheshin edhe jashtë. Sot teksa bisedonte me Kristin dhe Bledin, Olta u shpreh se fajtore për largimin e Amosit sheh Dean.

Sipas Oltës, Amosi doli keq në sytë e publikut pasi nuk shkoi në dasmën e Luizit dhe ishte Dea që i kërkoi të mos shkonin.
“Ai duhet të thonte të vërtetën që në dasmë nuk shkova prej Deas. Dea e manipuloi dhe ai nuk shkoi. Ai ishte i dobët para asaj.

Se Amosi u vesh, ne u bëmë gati të dy, erdhi Dea e shk.tërroi. Dea nuk e la të vinte në dasmë, ajo tentoi dhe me mua. Edhe mua më tha mua mos shko. Dea e mori në qafë Amosin”, tha Olta.Hyrja e gazetarit Bledi Mane brenda shtëpisë së Big Brother VIP dukshëm duket se ka trazuar ujërat mes banorëve. Menjëherë sa është futur ai ka nisur të sulmoj hapur Luizin, teksa Dean ka dashur ta mbante më afër.

Në një bisedë të zhvilluar mbrëmjne e djeshme në shtratin e bukuroshes bjonde, menjëherë pas spektaklit Bledi i është shprehur se është future brenda që t’i ngrinte humorin por dhe ta orientonte meqë ky i fundit vinte nga jashtë dhe ishte me i kthjellët.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *