Eshte i lidhur me Efin? Bruno reagon urgjent per bujen qe po cmend rrjetin


Gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”, Efi deklaroi se kishte dikë jashtë shtëpisë. Ajo shprehej me fjalët më të mira për partnerin dhe dukej se e donte shumë.

Së fundmi në rrjet është bërë virale një deklaratë e ish-konkurrentit të “Përputhen”, Bruno

Shemshos, i cili shprehet se është në një lidhje dashurie me Efin. Deklarata është bërë në promon e emisionit “Opening Up” me Argjend Rracin.

Mirëpo mesa duket në promo janë montuar pjesë të ndryshme nga deklarata e Brunos thjesht për të

tërhequr klikime. Këtë e ka bërë të ditur vetë Bruno, i cili ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. AI ka treguar se e dashura e tij nuk është një personazh publik.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *