Do shkriheni! Luizi pyet Tanin se kush e fiton Big Brother, ai e shokon me përgjigjen e tij


Shtëpia e “Big Brother VIP Albania” është padyshim shtëpia më e përfolur dhe e diskutuar e momentit.

Shikueshmëria ka kaluar pritshmëritë e saj, duke i mbajtur të gjithë shqiptarët të ngulur para ekranit për të pritur ndodhitë e ardhshme.

Dyshja fantastike Luiz-Tani nuk i ndalin batutat me njëri-tjetrin, ku si dy shkodranë kuptohen mjaft mirë me njëri-tjetrin.

Teksa po rrinin në oborr, Luizi, Valbona dhe Tani po pinin kafen e mëngjesit dhe po bisedonin për Prime e sotshëm.

Luizi nuk humbet kohë dhe pyet Tanin direkt se kush mendon ti se fiton Big Brother VIP sipas mendimit të tij.

Me humorin dhe batutat e tij që e karakterizojnë Tani iu përgjigj Luizi se atë e fiton, NITA.

Padiskutim kjo situtatë u kalua me të qeshura për të kuptuar se realisht Nita nuk do e fitojë kurrë këtë Big Brother.

Kujtojmë që këtë radhë në nominim janë Olta Gixhari , Tea Trifoni dhe Dea Mishel.Kjo falë kutisë së Pandorës që hapi Kiara kur u prit mjaft mirë nga publiku si njl hakmarrje për Efin e cila u largua javën e kaluar nga kutia Pandorës së Dea Mishel.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *