Tan Brahimi i “lë targën” Bledi Manes për më pak se 24 orë, ja ç’ndodhi mes këtyre BBV (foto)


Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother VIP, shtëpisë së famshme iu bashkuan 3 personazhë të rinj. Ndërkohë jashtë, publiku thotë fjalën e tij nëpërmjet shifrave.

Këto hyrje pritet të ndikojnë ndjeshëm në lojën e konkurrentëve që deri më tani kanë thyer rrjetin. Dy prej tyre, Tan Brahimi dhe Bledi Mani e treguan menjëherë pozicionimin e tyre.

Tan Brahimi, aktori shkodran u prit nga Luizi ku edhe treguan se kanë miqësi nga jashtë, ndërkohë që Bledi u prit nga Dea Mishel me të cilën kanë punuar për një kohë në “E diell”.

Aktori Tani Brahimi u fut në “Big Brother” me vetëm 2 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram dhe në këto momente numorën 28 mijë ndjekës. Pra 22 mijë followers i janë shtuar aktorit në më pak se 24 orë.Nga ana tjetër gazetari Bledi Mane numëronte 19 mijë folloëers kur u bë pjesë e shtëpisë së famshme, pikërisht aq sa ka edhe në këto momente, 19 mijë folloërs.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *