“Me ty”/ Luizi i shfaq Kiarës këngën e dedikuar për të! Puthje pafund mes çiftit. Kiara e pranon: Luizi do jetë një baba shembullor


Me rastin e festës së “Shën Valentinit”, Luizi kërkoi nga Vëllai i Madh që t’i bëjë një surprizë Kiarës. Gjatë këtyre ditëve ai shkroi një këngë për të, duke shpalosur dhe shprehur të gjitha ndjenjat që ka për Kiarën.

Kënga e Luizit, “Me ty” është e publikuar mesditen e sotme. Luizi ia këndoi këngën Kiarës, ndërsa kjo e fundit u përlot nga emocionet. Kiara i tha Luizit “Të dua” dhe ky i fundit i dhuroi asaj një byzylyk. Me heret Kiara u ftua në dhomën e rrëfimit dhe u pyet për ndjesitë e saj lidhur me surprizën që pret nga Luizi.

Kiara: Gjithçka ndryshoi në momentin e dasmës, kur unë e putha Luin. Unë e shoh Luizin me shumë vlera. Kam arritur të nxjerrë një anë të mirë të tij. Shoh që edhe jashtë mund të jetë një baba shembullor. Sa më shumë rri këtu, aq më shumë më rriten ndjesitë. Duke ndenjur këtu 24 orë, imagjino jashtë sesa mund të zgjasë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *