‘Nëse dëshiron të jesh fitues’! Dafina Zeqiri ka diçka për të thënë për Luiz Ejllin


Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, është duke marrë një mbështetje të jashtëzakonshme nga publiku shqiptar tani që ndodhet brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”.

Por jo vetëm kaq, pasi edhe personazhet e njohur të ekranit duket se e pëlqejnë Luizin me lojën që po bën në reality show. Një ndër ta është edhe këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit bërë një postim në “Instastory”, ku ka hedhur një foto të Luizit nga prime-i i mbrëmjes së djeshme dhe i ka bërë një dedikim të fortë.

Dafina Zeqiri ka diçka për të thënë për Luiz.

“Nëse dëshiron të jesh fitues, bëhu i patrembur si një luan”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë kujtojmë se gjatë ditës është publikuar kënga e Luizit kushtuar Kiara Titos, e cila ka shpërthyer nga klikimet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *