“Jam shtatzënë”, Kiara e befason Luizin në shtrat


Luizi i bëri Kiarës dje për Shën Valentin një nga surprizat më të bukura të jetës së saj. Ai performoi për moderatoren këngën që e kishte shkruar posaçërisht për të dhe historinë e tyre brenda shtëpisë së Big Brother.

Nuk munguan as fjalët “Të dua, jam më e lumtura në botë” në momentin emocionues të dyshes. Teksa rrinin të dy shtrirë në darkë, Kiara ka bërë shaka duke thënë: “Jam shtatzënë, kot nga hiçi”.

Luizi: Si do ma thuash? Kur të jesh… Kiara: Do të jap testin… Luizi: Me test do ma thuash? S’do ma thuash kshu.. Kiara: Papritur siç të erdhi puthja Luizi: Si është pozitiv, dy viza apo një? Kiara: Dy Luizi: Ti ke me dal me tre viza.

Ndryshe, Luizi kishte shprehur pelqimin per Kiaren qysh diten e dite kur u futen ne shtepine e Big Brother Vip Albania por Kiara ne fillim nuk shprehu pelqim per te ndersa qe nga dite e dasmes qe realizuan brenda ajo e puthi dhe e kane zyrtarizuar lidhjen.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *