Mbretëresha Elizabeth në gjendje të rëndë, momenti kur BBC ndërpreu programacionin për të dhënë lajmin


BBC e ndryshoi rrjedhën e programacionit, menjëherë sapo u publikua lajmi se Mbretëresha Elizabeth është në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Mjekët e saj u “shqetësuan” për shëndetin e saj”, tha Buckingham Palace.

 

 

Ndërkohë, Princi Charles dhe William po udhëtojnë drejt Skocisë për të vizituar Mbretëreshën në mes të lajmeve për shëndetin e saj./abcnews.al

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *