Nëse do të ishte në dorën tuaj, cilin banor do të nxirrnit që sot nga shtëpia e Big Brother Vip?


Big Brother Vip është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura në Shqipëri dhe në diasporë, me personazhet e lojës që janë bërë protagonistë në titujt e lajmeve në media dhe në diskutimet e shqiptarëve nëpër lokale e kafene.

Po nëse do të ishte në dorën tuaj, kë nga banorët do të nxirrnin nga shtëpia që sot?
Kujtojmë se banorët aktual në shtëpinë e BBVA janë: Luizi, Olta, Armaldo, Kiara, Dea Mishel, Valbona, Nita, Diola, Bledi, Kejsi, Beati dhe Ermiona.

Padyshim që vëmendjen më të madhe dhe fasnast me të zjarrtë në këtë edicion i ka këngëtari, Luiz Ejlli, i cili me lojën dhe strategjitë e tij është kthyer në një nga banorët më të preferuar të publikut.

Sakaq, mbetet për tu parë se cili do të jetë fituesi i këtij edicioni, pasi loja nuk ka mbaruar ende


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *