Pas lajmeve për vdekjen e SinBoy, reagon për herë të parë Rina Balaj


Në mediat greke ka qarkulluar lajmi se ka ndërruar jetë reperi Sin Boy, ish-i dashuri i këngëtares Rina Balaj.Dyshimet nisën pas një postimi nga llogaria e reperit në Instagram, ku shkruhej se Sin Boy ka vdekur por që “do të jetojë përgjithmonë përmes muzikës së tij”.
“Fatkeqësisht thashethemet janë të vërteta por mediat po sabotojnë Sin Boy edhe në këto momente. Ai nuk është larguar sepse do të jetojë përgjithmonë përmes muzikës së tij. 1994- Përgjithmonë”, shkruhej në njoftim.

Ndërkaq, për herë të parë për ish-të dashurin ka reaguar këngëtarja Rina Balaj.Ajo ka postuar një foto, ku shihet duke festuar.Kurse, ka shkruar “I vdekur për mua”.Kjo situatë ka bërë që fansat të jenë shumë dyshues dhe të tronditur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *