Dasëm kosovare në “BBVA”, vëmendje marrin çifti Luiz-Kiara


Kosova po feston 15 vjetorin e Pavarësisë.

Në “Big Brother VIP Albania”, po organizohet dasëm kosovare për nderë të festës, shkruan lajmi.net.

Ani pse dhëndri e nusja janë Nita dhe Bledi, vëmendje morën dy banorë tjerë.

Bëhet fjalë për Luizin dhe Kiarën.

Kiara duket shumë bukur teksa shfaqet me veshje tradicionale./


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *