“Ka diçka mes meje dhe Kristit”, Kejsi del me deklaratën e fortë, Olta nis me pyetjet epike (Video)


Kejsi Medini dhe Krist Aliaj janë kthyer në qendër të vëmendjes në shtëpinë e Big Brother.

Pasi u hodhën bashkë në pishinë, banorët kanë nisur t’i ngacmojmë se mes tyre ka një pëlqim.

Ka qenë Olta Gixhari e cila e ka pyetur Kejsin se çfarë po ndodh mes tyre.Përgjigja Kejsit nuk ishte negative. Përkundrazi Keisi u shpreh se “diçka ka.”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *