Shiti unazën e martesës për operimin e djalit, Agron Llakaj e la me muaj pa rrogë


Tan Brahimi është një nga banorët e rinj të Big Brother VIP Albania që hryi të martën e kaluar dhe direkt me batutat e tij fitoi vëmendjen e publikut dhe të banorëve brenda në shtëpi.

Shumë vetë nuk e dinë por Tani ka një histori shumë të trishtë dhe të dhimbshme. Në 2013 ai bëri aksident dhe ishte në makine me të dy prindërit.

Për fat të keq ata ndërruan jetë, ndërsa Tani vetë shpëtoi por iu desh shumë kohë të merrte veten dhe të afërmit e ruanin se mos bënte ndonjë akt ekstrem pas tr gjedisë që i ndodhi.

Tani provoi audicionet e Portokallisë dhe fitoi, por kjo i qëlloi në momentin më të keq, pikërisht kur humbi të dy prindërit.

Megjithatë ai vendosi të shkojë te Portokallia dhe qëndroi aty vetëm një sezon, pasi sipas drejtuesve të spektaklit nuk ishte në nivelin e aktorëve të tjerë. Më pas ai shkoi te AlPazar ku qëndroi për 4 vite dhe u largua aty pas një sh rri me Agron Llakaj. Tani sapo ishte bere me cun, por me fatin e keq, i vogli do perballej me nje operacion shume delikat.

Nga mungesa e kushteve ekonomike, Tani dhe gruaja e tij shiten unazat e marteses qe te paguanin nderhyrjen per te birin. Ne te njejten dite qe do operohej i biri, Agroni i kerkon te shkruaje pjesen e humorit.

Tani sic e tregon vete ishte ne pamundesi per te menduar dicka per te qeshur, kur djali i tij lu ftonte me jeten. Kur Tani i dorezoi skecin, Agroni u ta ll me te para te gjitheve, moment qe Tani nuk e duroi dhe u largua nga Emisioni, duke theksuar po ashtu qe kishte muaj qe nuk i jepnin rrogen.Në videon mëposhtë keni historinë e tij të plotë:shih videon


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *