“Jeni marrë me format e gjoksit dhe vitheve”/ Bledi shpërthen keq ndaj Oltës: Ti je një diletante që nuk meriton asgjë!


Bledi Mane ka reaguar ashpër ditën e sotme në lidhje me ofendimet dhe debatet e krijuara në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ai ka thënë se në shtëpi janë 4 banorë, duke iu referuar Oltës, Luizit, Armaldos dhe Kristit si bullizues.

“Këtu kemi të bëjmë me një 4-she që di vetëm të bullizojë dhe të ofendojë. Ti Olta e para je një diletante që nuk meriton asgjë. Nuk flas me Teatrin e Kukullave të Durrësit. Deri dje ofendonin me format e gjoksit, format e vitheve.”- tha Bledi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *