Ndodh edhe kjo, Valbona gëzohet më shumë që takoi qenin se sa vajzën e saj


Sonte po vazhdon prime i radhes si shtepis me te famshme ne Shqiperi, Big Brother Vip Albania 2, ku si zakonisht surpizat jane te pa ndalshme, ndose dikuj ne shume e dikuj me pak.

Radhen e pat banorja e cila u be pjesw e Big Brother Vip Albania, kengetarja Valbona Mema. Ajo u surprizua nga vajza e saj e cila po e priste ne dhomen e gjumint.

Valbona dhe vajza ben ca muhabete ku me pas u pershendeten. Pas surprizes me vajzen, produksioni kishtr pergatitur nje surpriz tjeter shkruan InfoKosova.

Asaj i sollen qenin ne dhomen e surprizave. Vemendje mori reagimi i saj i cili potujse u “cmend” nga lumturia kur pa kafshen e saj shtepiake qenin, derisa e quajti djal./


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *