Piloti i BBV nxjerr zbuluar skandalin per Arbanën: Ja cfare plani kane per Maestron


Piloti Arbër Xhaja i njohur qe nga sezoni i vjetshem nuk kursen asnjë fjalë për prapaskenat e produksionit të Big Brother VIP Albania 2.

Droni i dërguar për Maestron është dërguar nga vet produksioni thotë ai.

Askush nuk ka bërë kërkesë për dron për Maestron. Shiko videon më poshtë.

Ka patur vetëm një kërkesë për Oltën, një kërkesë për Kiarën, dy për Bledin dhe të gjitha kërkesat e tjera kanë qenë për Luizin.Xhaja me nota ironie shton: deri ku ka arritur loja e produksionit…çon drona për maestron. As ka pyt ndonji për maestron, thotë ai.

“Këta (produksioni) i bëjnë vet të gjithë dronat dhe u japim gjasme suport banorëve që vazhdoni lojën se keni mbështetje nga jashtë.”

“Hajde produksioni hajde, reality show i Arbanës më i ndjekuri i gjithë kohërave”, e përmbyll Xhaja me ironi mesazhin e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *