Pas lindjes së vajzës Aida shkon në shtëpi, kështu e priti burri i saj Naser Qeli


Aida Doçi bëhet nënë për herë të parë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naser Qeli, kanë mirëpritur në jetë një vajzë.

Lajmin e ka konfirmuar vet këngëtarja e hitit “Rren”, përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Doçi ka bërë të ditur se ajo dhe Naser kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën e tyre me emrin Aina.

E sonte Aida ka publikuar disa fotografi ku tregon se ka dalë nga spitali dhe është rikthyer në shtëpi.

Aty ajo është pritur nga burri i saj, Naser Qeli.

E lumtur për anëtarin e ri në familje, Aida dhe burri i saj shfaqen kaq të lumtur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *