Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Leonora Jakupit?


Leonora Jakupi me këtë fotografi do të iu “tremb”

Këngëtarja e famshme kosovare, Leonora Jakupi, së fundmi ndau një imazh nga një qendër estetike. Ajo pa pozuar me një maskë kafe në fytyrë. Gjendja e saj duket mjaftë e frikshme.

Leonora mbetet njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.Se fundi bukuroshja u paraqit brenda shtepise se famshme ne Kosove, Big Brother Vip Kosova, e cila per nder te paravarsis se Kosoves, ajo performaoj brenda abienteve per banoret.

Theksojmë që artistja njihet për projekte të shumta muzikore që shndërrohen në hite. Artistja këto kohë është mjaft aktive me prurjet e këngëve të reja dhe me koncerte.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *