Befason Bora Zemani, shfaqet me fustan 15 euro?


Bora Zemani është një ndër moderatoret më të dashura për publikun ajo është shumë e përfolur si për jetën personale, ashtu edhe për atë profesionale, duke u komentuar mjaft shume.

Bora bën edhe postime të shumta dhe të ndryshme në Instagramin e saj ku sjell momente te shumta nga perditshmeria qe ndjekesve te shumte qe ka ne insatgram ju interesojne te shohin.

Bora Zemani në emisionin “Përputhën”,shfaqet me një fustan të zi tejet elegant. Fustani i moderatorës, ka ditë që po qarkullon në tregun online për vetëm 15-euro.

Kujtojmë se Bora Zemani, njihet për veshjen e saj plot stil dhe trendi me kohë. Për Borën, duket se nuk ka dhe aq rëndësi çmimi.

Në video mund ta shihni fustanin e thjeshtë qe ka veshur Bora Zemani:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *