Luizi takon vjehrrin, babai i Kiarës i drejtohet me fjalët: Ku je ti o çapaçul


Emocione të forta kanë ndodhur në shtëpinë e ‘Big Brother. Luizi ka takuar babanë e Kiarës. Si tha ai takimi ka shkuar mirë dhe se çdo baba mendon se asnjë djalë nuk është është i mirë për vajzën e tyre.

Kurse babai i Kiarës iu drejtua me fjalët çapaçul. Kiara ka rrëfyer dashurinë dhe lidhjen e ngushtë që ka me prindërit e saj.Vëllai i Madh përgatiti një surprizë të veçantë për të.Moderatorja e emisionit Arbana Osmani, i tha se babai po e pret në oborr.

Por duket se surpriza nuk ishte vetëm për Kiarën, por edhe për Luizin. Ai gjithashtu ka takuar babain e Kiarës. Luizi shprehu para tij dashurinë për Kiarën plot emocionesh.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *