Degjenerim mes Dea Mishel dhe Ermionës, me ulërima janë zënë për rrobat në lavatriçe


Në videon më poshtë, Ermiona i flet Deas dukshëm e ίr rίtuar. Ajo i kërkon mos të guxojë më që t’i bërtαsë që në pikë të mëngjesit.

I gjithë problemi duket se paska qenë për rrobat personale që ishin në lavatriçe të cilat Dea ia kishte nxjerrë pa i thënë asgjë. Hajde më thuaj se i nxjerr vet i kthehet Ermiona Deas dhe Maestros që ndërhyn. Askush të mos prekë rrobat e trupit tim. Kjo që bën ëngjellin…edhe ti tjetra ulu, i thotë Oltës.

Të shumta komentet nga ndjekësit që duket se e kanë shijuar këtë skenë. Koment: opaaaa tash kan ra ne hunlesh olta e maestro Qenefi. Koment: Jona aman rri pak ma gjat ne shpi.

Koment: Si sguxoi asnje me fol, ta kishte ba Luizi ishte çu tan shpia pesh, na dhunσve na bullizσve, sa njerz te vegjel jane.

Koment: Kjo esht lυ fte per mbijetese. Do dalin nga sυ lmet nje nga nje. Kjo paska qen lojtare e fort duej te kish qen qe ne fillim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *