Për herë të parë modelja ruse tregon arsyet e ndarjes nga Don Xhon-i: Më sulmoi, merrte lëndë…


Ish-e dashura e reperit shqiptar Don Xhon, Ariana Lirey ka treguar disa nga shkaqet që çuan në përfundimin e lidhjes së tyre. Me anë të një postimi në Story-n e Instagram, bukuroshja ruse ka shkruar se shkaqet kryesore që lidhja e tyre përfundoi ishin gënjeshtrat dhe keqkuptimet e shumta. Po ashtu ajo shkruan se reperi ka probleme shëndetësore, të ardhura si pasojë e stilit të tij të jetesës dhe përdorimit të substancave narkotike.

“Nuk kam dashur ta bëj këtë por do të jap gjithsesi një koment. Lidhja jonë ka mbaruar dhe unë do të shpjegoj pse. Kishte shumë gënjeshtra dhe keqkuptime. Nisur nga kjo, pati një krisje nga të gjitha anët. Që kur të ofendosh një grua është diçka normale? Ai më sulmoi sot. Ti mund të godasësh muret por është e çuditshme për mua nëse godas një mizë që më kalon mbi kokën time. Kishte momente agresioni më parë, por gjërat nuk shkuan shumë larg.

Ai ka probleme me zemrën prej një kohe të gjatë dhe unë e zbulova këtë sot. Stili i tij i jetesës i shkatërroi shëndetin. Tani pyetja është: Çfarë kam unë të bëj me këtë? Unë e kam këshilluar vazhdimisht që të mos marrë lëndë narkotike. Unë jam një grua dhe qëndroj për veten time, nëse në botën tënde kjo sjellje është normale për ty, duhet të konsultohesh me një psikiatër. Të uroj shëndet, gjithsesi kjo histori është e mbyllur. Jini të sinqertë dhe të drejtë të gjithë. Ju përqafoj”, ka shkruar modelja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *