Frizeri i VIP-ave vjen me akuza të rënda për Ledrin


Ledri Vula është një këngëtar i pëlqyer nga audienca. Ai ka shumë miq por edhe fansa, shkruan nzoom.biz. Reperi i njohur kosovar paska edhe persona që nuk e duan për arsye të ndryshme.

E, njëri ndër ta është edhe Vedat Sulemanov i njohur ndryshe si frizeri i fytyrave publike. Vedati ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM e hapi zemrën duke folur për Ledrin e madje në disa momente edhe e akuzoi.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom. Ndryshe emri i Ledrit u komentua edhe per videon intime te publikuar te Xhulit, ku thuhet se ne at video i dashuri i saj ka qene pikrisht Ledri.Per kete rast reperi nga Prishtina, ende nuk ka reaguar, megjithate mbetet te shihet se a do t amohoj apo do ta pranoj. Kujtojme se Ledri ka kohe qe ka filluar nje lidhje me Sara Hoxha me te cilen ka edhe nje vajze. Shiko videon:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *