Olta ia plas në sy Kristit: ‘Sa i shëmtuar je bërë’! Ai ia kthen: Mega e shëmtuar je bërë ti, jo unë


Një debat ka ndodhur mbrëmjen e djeshme brenda shtëpisë së Big Brother Vip mes Oltës dhe Kristit.

Olta: Sa i shëmtuar je bërë Kristi: Unë i shëmtuar? Ti je bërë mega e shëmtuar, jo unë. Olta: Ule pak zërin, pse bërtet

Madje ata kanë debatuar deri duke përdorur fjalë fyese ndaj njëri-tjetrit. Kristi: S’po bërtas, po i them në ton që je bërë shumë e shëmtuar dhe ja thashë dhe atë ditë. Po përfaqëson një anë tënden që e ke, shumë të shëmtuar.

Olta: Ul zërin me mua, mos flit me këtë ton! Olta ia plas në sy Kristit: ‘Sa i shëmtuar je bërë’! Ai ia kthen: Mega e shëmtuar je bërë ti, jo unë


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *