A ishte ky fundi i çiftit ? Xhelozon nga vallëzimi i Kiarës: “Menxi spaske prit moj vajzë…Ja ku e ke ende nuk ka ikur shko…”


Pas ketij spektaklit te sotshem ishte dhe befasija ne fund per vajzat te ftuar trupat e baletit te top chanel ku ben pjes dhe Shoku i ngusht i Kiares i cili kerceu me kiaren

por si duket luizi nuk di per shoqerin e tyre jashta shtepis se big brother dhe filloi xhelozin e menjehershme fhe hedhi kunjat per te

Ai ishte niko komani shoku i kiares i cili ne gjdo moment e mbeshtet nga jasht ne lojen e saj


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *