LUIZIN E MBAJNE VETEM PER SHOW! Punon në Top Channel, opinionistja e njohur e thotë me bindje që “Big Brother-in” e fiton Olta sepse…


Që në nisje të “Big Brother VIP”, 2 kanë qenë emrat e përfolur që mund të shpallen fitues: Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Megjithatë, për aktoren ka patur dhe mjaft polemika në rrjet pasi thuhet se produksioni po mban anën e saj, duke u bërë “copë” për t’a nxjerrë fituese.

Duket se këtij mendimi i qëndron dhe opinionistja e “Përputhen”, Neda Balluku. Në një bisedë të publikuar nga fansi i një konkurrenti të emisionit të dashurisë, Neda është shprehur e bindur se reality show-n do ta fitojë Olta Gixhari.

“Do ta fitojë Olta, rrush. Që ta dish!”, i thotë Neda fansit të konkurrentit me të cilin pati debate të forta në “Përputhen”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *