Iu lut me shpirt te babes! Kiara dhe Luizi ndahen sërish, kësaj rradhe faji është 100% i Kiares !


Pas disa ditësh tension për fansat e dyshes Luiz-Kiara,mbrëmë erdhi pajtimi aq i pritur me puthje,përqafime dhe lot. Ama mëngjes i ri,kismet i ri thot populli dhe duket se “hëna” e Kiarës qëndron shtrembër ende.

Luizi i ka kërkuar për herë të parë ndihmë në lojë Kiarës dhe kjo e fundit ka refuzuar kategorikisht. Mund ta ndihmosh vetë veten tënde dëgjohet të thotë moderatorja.

Kiara i thotë se ka një mesazh për të përcjellë për publikun dhe nuk mund ta bëjë me përgjegjësi për cdo gjë që ai i kërkon. Ja edhe një tjetër mur që Luizi duhet të kalojë…

Prej ditësh nëpër rrjetet sociale kemi parë llogari të ndryshme që aludojnë se banori i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli, është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Nëpër shtëpi, fansat thonë se ai dëgjohet duke kërkuar ilaçe, duke qëndruar i shtrirë, apo me orë të të tëra në dhomën e rrëfimit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *