Zbulohen 3 super femrat që do hynë sonte në BBV! Njëra vjen nga Italia enkas për BBV, tjetra ish-fituesja e BBV


Sot është prime i radhës dhe si gjithmonë do jetë një natë e gjatë plot me surpriza ku nuk do mungojnë debatet dhe diskutimet e zakonshme.

Përvec këtyre sonte mësohet se do të ketë 3 hyrje të reja, duke pasu parasysh dy largimet surprizë të kësaj jave sic ishte largimi i Ermionës dhe Evës.

Fotini Derxho, fituesja e Big Borther 9 për cifte do hyjë sonte në BBV.

Vite më parë ajo fitoi dashurinë e gjithë shqiptarëve, mbetet për t’u parë këtë herë.

E pyetur nga Bieta pak kohw mw parw nëse do të pranonte të ishte pjesë e një formati “Big Brother Vip”, Fotinia menjëherë tha jo, duke shtuar me humor se nuk është në gjendje të përballojë një tjetër martesë.

“Edhe nëse do hyja, do sigurohesha të mos ishte ‘love edition’”, përfundoi ajo. Por mesa duket ka ndryshuar mendim dhe sonte do jetw banorja më e re.

Bukuroshja e dytë vjen nga Italia. Quhet Jori Dielli, një modele që e zhvillon karrierën në Itali dhe ka qenë vazhdimisht pjesë e rubrikave në “E Diell” në Top Channel apo dhe në Procesin Sportiv.Bukuroshja e tretë që do hyjë sonte në shtëpinë më të famshme ashtu sic e keni mësuar prej disa ditësh do jetë ish-konkurrentja e Përputhen 1, Antoneta Koci.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *