“Luizi e ka kuptuar popullaritetin që ka”/ Ronaldo ka dy fjalë për këngëtarin: Ja çfarë më ka thënë kur ka mësuar për babain tim


Ronaldo Sharka ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku foli për eksperiencën e tij brenda “Big Brother VIP”. Gjatë bisedës në studio, ish-banori u pyet se nëse do i jepej mundësia që të hynte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri vetëm për 15 minuta e të takonte Luizin, çfarë do i thoshte?

Gazetari u shpreh se Luizi nuk ka nevojë për informacione nga jashtë, pasi ai tashmë e ka kuptuar popullaritetin që ka.

“10 drona në ditë janë një tregues i popullaritetit. Dje kishte shkuar edhe një helikopter. Luizi e kupton se si shihet nga jashtë nga banorët e rinj që hynë aty.

Unë thjesht do e përqafoja. Luizi ka qenë i vetmi person që vinte në rulotë kur isha me Zhaklinën. Është i pari person që ka mësuar për babain tim. Më ka thënë do të marr në finale, pasi e dinte se ishte një nga dëshirat e babait.

Edhe kur më ka nga cmuar, më ka bërë për të ngritur mua, por atëherë nuk e kuptoja. Kur u ktheva nga rulota në shtëpi, nuk kishte krevat për mua dhe asnjë nga meshkujt nuk tha hajde fli ti 4 orë, pastaj fle unë. Merrja çarçafët e jastëkun dhe shkoja në living, aty ku dritat fikeshin më vonë. Aty vinte Luizi dhe më zgjonte që të shkoja te krevati i tij. Vlerësoj pozitivitetin.

Kam parë tek ai njeri një zemër të mirë. Ai është shumë i ndjeshëm dhe e ka përdorur si formulë për t’u mbrojtur”. Tha Ronaldo Sharka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *