(Video) Arbana Osmani iu drejtua Luizit dje ti je kryefjala, por nisin komentet: Olta është folja ajo fiton


Një video e he dhur nga ndjekësit e vëmendshëm të programit po bën xhiron e rrjetit. Është momenti pasi Kiara mori informacionin nga jashtë.

Arbana thërret në dhomën e rrëfimit Luizin dhe i drejtohet siç iu drejtua Donaldit vjet, para se Iliri të fitonte lojën. “Ti je kryefjala e këtij BBV”.

Koment: mos harro se ket vit jane 80% me 20% harroje dallaverin.

Koment: Keshtu do ja bejn edhe Luizit,do zhg enjehemi ne fund.Team # Luiz Ejlli.

Koment: Po kesaj rradhe po nuk fitoi kryefjala Topi nuk shikohet me ne mbar boten!

Koment: Tash besoj se e moret vesht kush fiton!? : Olta eshte “folja”. ?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *