VIDEO që po ‘djᶒg’ rrjetin/ Jori trȯndit Luizin: Dua të jem me Butrintin në…


Jori është një prej banorëve më të rin në “BBVA”. Mesa duket ka krijuar një miqësi me Luizin brenda pak ditëve. Ditën e djeshme këngëtari reagon i rev oltuar ndaj modeles.

Arsyeja e kr isjes së raportit midis Luizit dhe Jorit u bë pikërisht Butrint Imeri që këtë vit është si banor shtëpie edhe pse nuk ka shk elur kurrë aty brenda.

Një këngë e tij mjaftoi që të ndizej debati në shtëpi dhe të bënte Luizin ti thoshte Jorit “Do të nxjerr nga shtëpia”.

Një video e modeles po qarkullon në rrjet në fakt,ku e ftuar tek Manushi ai e pyet:
“Nëse do të bëhej oferta për të hyrë në BBVA do pranoje?”

“Kë personazh VIP do doje të kishe aty?”

Dhe Jori përgjigjet:

“Tashi unë nuk i njof shumë VIP-at shqiptarë por unë kam ndjekur shumë Beniadën dhe më bëri shumë për të qeshur kur ajo gabonte emrin e Butrintit.Ai është bukurosh dhe po do më pëlqente të ishte aty”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *