Askush nuk e dinte, Olta përlotet çdo natë për këtë arsye!


Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme në një bashkëbisedim mes Oltës, Kiarës dhe vajzave të tjera, Kiara i ka thënë Oltës se e ka dëgjuar natën duke qarë. Olta e ka pranuar këtë gjë dhe është shprehur se përlotet çdo natë për shkak se i mungon djali i saj dhe nuk mundet dot më të vazhdoj të qëndroj larg tij.

Jori dhe Luizi krijuar një miqësi me njëri-tjetrin sapo ajo u bë pjesë e shtëpisë. Të dy i shikonin në shtëpi duke kënduar kërcyer dhe duke bërë humor me njëri-tjetrin ama duket se kjo miqësi zgjati shumë pak.

Së fundmi Luizi i ka thënë Jorit se për të nuk është më mikja e tij dhe se do ta eleminoj nga shtëpia, kjo pasi Luizi nuk ia fal dot gabimet që ajo ka bërë.

Gabimi i parë për të ishte që bëri pjesë edhe Luizit tek një shaka që u bëri banorëve të tjerë dhe i dyti që përmendi ish të dashurin e Kiarës, këngëtarin Butrint Imeri për ta provokuar Luizin. Edhe pse Jori shprehet se nuk e ka bërë me qëllim të keq, për Luizin kjo tashmë nuk vlen më.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *