U dashurua me Kiarën sepse ajo ngjan me vajzen e Jonzenfina topallit ishin e tij, flasin miqtë e Luizit (Video)


Gjatë këtyre dy muajve publiku ka qenë i pavendosur se cilin version të besojë sa i përket Luiz Ejllit.A është ai sëmurë dhe kjo po mbahet e fshehtë? Apo analizat ishin të sakta dhe ai është shëndosh e mirë?

Gjatë puntatës së fundit të emisionit ‘Glamour Zone’, Joni dhe Mario , dy shokët e ngushtë të Luizit i janë përgjigjur pyetjeve thu mbuese të moderatores Ester Bylyku. Ata sqaruan fillimisht nëse janë të vërteta thashethemet se Luizi luan bixhoz dhe nëse është dashuruar me Kiarën sepse ngjan me ish të dashurën e tij Megi Topalli.

Gazetarja i ka pyetur se a mund te jete e vertete se Luizi e ka pelqyer Kiaren per shkak te ngjashmerise se ka me ish te dashuren e tij Megin me te cilen ishte i lidhur per 10 vite me radhe e qe eshte perfolur shume.

Ata thane se nuk ju duket qe kane ngjashmeri e madhe por ata nuk kane te drejte te thone dicka te tille pasi mund te hapin fotot dhe te shikojn nese vertete ngjajne pasi cdo sy sheh ndryshe.Sn:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *