Çfarë do bëje nëse ‘BBV’ e fiton Luizi? Megi Pojani bën premtimin ‘befasues’ ndaj këngëtarit


Shokët e Luizit, Mario Deda dhe Joni Ndoja kanë ndërmarrë përsipër të realizojnë sfidën siameze që po ndodh brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ata ishin ftuar sot në ‘Fun Club’, të veshur me një bluzë. Dy miqtë e Luizit, komentuan edhe ngjyrën e flokëve të Arditit i cili nga brun ishte kthyer në bjond, ndërsa ende nuk dihet nëse është në mbështetje të Luizit. Shiko vidjo duke hap re.klà.mèn poshtë

Miqtë e Luizit: Kemi bërë challange, të shohim tani shpresoj të na ndihmoni edhe ju që derisa të mbarojë Big Brother Shqipëria të kthehet në vend skandianave.

Megi: Ju ka ndihmuar ndopak kjo? Miku Luizit: Kam një javë që s’kam paguar parkingun. Më pas, shokët e Luizit kanë sfiduar edhe Megin se kur ajo do t’i bëjë flokët bjonde, teksa kjo e fundit premtoi se nëse Luizi fiton Big Brother Vip, edhe ajo do i bëjë flokët bjonde.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *