Kur i sheh që janë shtrirë bashkë, Kiara bën veprimin e papritur nga xhelozia për Luizin dhe Olten


Kiara ka treguar shpesh herë që nuk është xheloze në dashuri, por veprimet e saj brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania në lidhje me të dashurin e saj Luizin kanë treguar dicka tjeter. Së fundmi Luizi dhe Olta janë shtrirë për të fjetur bashkë për arsye se janë në një lojë që janë me vetëm një bluzë dhe duhet të fundksionojnë si një trup i vetem, shkruan InfoKosova.

Pasi Kiara ishte pranë tyre duke i shikuar ajo shkoi t’ua largoj jorganin në mënyrë që të mos mund të flenë bashkë, por nuk ia arriten derisa Olta thotë se Kiara ndihet xheloze dhe këtë ia ka thënë vazhdimisht që nga fillimi i lojës.

Nëse të gjithë banorët e realizojnë me sukses sfiden cmimit të përgjithshëm do tu shtohen 20 mijë euro pasi cmimi është zvogëluar për shkak të fjalëve ofenduese që ata kanë përdorur vazhdimisht./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *