Pamje nga oborri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova (FOTO)


Së shpejti pritet të hapet shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP, të cilën do të mund ta shihni në Klan Kosova dhe Artmotion. E se si do të duket oborri i kësaj shtëpie e ka zbuluar faqja zyrtare e Big Brother VIP në Facebook, përcjell Klankosova.tv.

“A jeni gati? Oborri i shtëpisë më të famshme në Kosovë është gati”, thuhet në postim. Pamje nga oborri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova (FOTO)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *