E frikshme/ Avioni plot me pasagjerë bën ulje të detyruar në Rinas, ja çfarë ndodhi


Tiranë- Avioni i linjës Tiranë-Perugia ka pësuar defekt teknik gjatë udhëtimit. Burime bëjnë me dije se avioni është kthyer nga rruga dhe ka bërë ulje në Rinas për shkak të defektit teknik

Siç shihet dhe nga fotoja e udhëtimeve, nisja nga Tirana ka qenë në orën 12:30, por për shkak të defektit, avioni është kthyer dhe udhëtimi është shtyrë në një orë të papërcaktuar ende.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *