“O nan ta hënksha zemrën”/ Nëna i dërgon mesazhin prekës Luizit nga New York-u: Çapaçulat e nënës, Zoti është i madh që të bëri me Oltën (VIDEO)


Prej disa
javësh, “Big Brother VIP Albania” ka bërë që shqiptarët nga mbarë bota t’i dërgojnë banorëve mesazhe e dhurata përmes një aplikacioni online të quajtur ‘Big love’. Fansat mund të zgjidhin një emoji që nis nga vlera 3 euro deri në 100 euro, e cila është kurora.

Një nga mesazhet më të bukura ka ardhur sot nga nëna e Luizit. Dhe gjejeni çfarë: lidhet me Oltën. Ja çfarë shkruan ajo:

“Përshëndetje, çapaçulat e nënës. Jeni shumë të mirë. Zoti ju ruajt të gjithëve. Zoti është i madh që bëri bashkë Luizin dhe Oltën në një bluzë. Më keni kënaqur. Nëna e Luizit nga New York!”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *