Ata jetojnë bashkë, Donaldi trèmb Borën teksa flinte/ Reagimi i saj është epik


Donaldi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar së fundmi në Tik Tok.

Në videon në fjalë Bora shihet duke fjetur në rehatinë e saj, ndërsa aktori e zgjon duke i vendosur një zhurmë të frikshme afër kokës.

Moderatorja zgjohet e trembur dhe fik kamerën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *